NEDEN BİZ?

Değerli İş Ortağımız,
AHMET AYDIN TİCARET VE TURİZM LTD. Ev Dışı Tüketim (EDT) sektöründeki siz profesyonel dostlarımıza tam kapsamlı hizmet götürmek amacıyla kurulmuştur.İnsanların zamanın % 50' sini evlerinin dışında işyerleri, alışveriş merkezleri , otel, yemekhane, okul, kafetarya, hastane, lokanta ve restaurant gibi mekanlarda geçirdiği düşünülürse bu mekanlarda verilen hizmetin ve kalitenin en yüksek seviyede olabilmesi için ev dışı ve toplu tüketimde hizmet vermekte olan firmaların kalite ve ürün çeşitliliğinin ne kadar önemli olduğu ortaya çıkmaktadır.
Bu düşünceden yola çıkarak sektörde önemli bir yere sahip olan firmamızın aldığı sorumluluk ön plana çıkmaktadır.

Kuru-soğuk ve derin dondurucu depolarımız ve frigofirk araçlarımızla, gıda ürünleri portföyümüzle yerli ve uluslararası güçlü markaların tedarikçisi olarak, soğuk zincir ilkesine uygun, zamanında ve eksiksiz dağıtım yapma ilkemizden ödün vermeden çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Tecrübelerimizi, sizi en iyi şekilde anlamak, ihtiyaçlarınızı en etkin şekilde karşılamak, önerilerinizle gelişmek için kullanarak, size özel sunduğumuz ürün portföyümüzü her geçen gün geliştirmekteyiz. EDT sektöründe yarattığı farklı iş modeli ile siz müşterilerimizin ilk tercihi konumuna gelmiş durumdayız.

Marka Tescili bize ait olan Muflon markamız için kalite ve hijyen performansı yüksek, teknolojik alt yapısı kurulmuş, izlenebilirlik ilkesine uygun prensiplerle çalışan üretim merkezleriyle sözleşmeli üretimler yaptırıyor ve markamızın değerlerine uygunluğunu tespit ettiğimiz üretim şirketlerinin kapasitelerini kullanarak ülke ekonomisine katkımızı artırıyoruz.

Temel ürün kategorilerimiz:
  • Kırmızı et (Dana - kuzu)
  • Beyaz et (Hindi – Piliç – Av Hayvanları)
  • Süt ve süt ürünleri
  • Şarküteri ürünleri
  • Dondurulmuş ve ileri işlenmiş ürünler

Aydın ailesi olarak temel hedefimiz, EDT sektöründe faaliyet gösteren siz İş Ortaklarımıza değer yaratan, yenilik getiren, teknolojiyi takip ederek sistemini sürekli yenileyen Çözüm Ortağı’nız olmak ve müşterilerinizin memnuniyetini artırmaktır.

İhtiyaç ve önerilerinize odaklanarak, son kullanıcıya sunduğunuz hizmet kalitesini artıracak faaliyetleri yürütmek, iş süreçlerinizi kolaylaştırmak, çevre ve toplum sağlığına karşı sorumluluklarımızı yerine getirmektir.

Ahmet Aydın Ticaret ve Turizm Ltd. olarak bizi farklılaştıran özelliklerimiz:

  • Müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışması
  • Katma değerli ürün gamı
  • Depolama ve lojistik alt yapısı
  • Sürdürülebilir ve standart ürün kalitesi
  • Hizmet ve ürün bilgisinde uzman ekip

Ürün ve servis kalitemizde siz Değerli İş Ortaklarımızın memnuniyeti bizim için önemli olup, güveniniz en değerli kazancımızdır.

Ev Dışı Tüketimde Çözüm Ortağınız