SATIŞ VE PAZARLAMA

Müşteri memnuniyetini kendine misyon edinmiş firmamız,profesyonel kişilerden oluşmuş ekibi,geniş depolama ve dağıtım alt yapısı sayesinde satış,pazarlama ve tedarik sürecinde yüksek kalite ve hizmet anlayışını müşterilerine sunmaktadır.

Satın alınan ürünlerin güvenirliği,kalitesi,tazeleği ve sağlık standartlarına uygun olması tüketiciler için çok önemlidir.

Uzman satış ve pazarlama ekibimiz,geniş bölgelere ulaşarak yerinde hizmet sağlayıp,müşterilerinin tüm dilek ve isteklerini karşılamaktadır.Ayrıca müşterilerimiz isteklerini mail ve telefon aracılığı ile de anında yetkili personellerimize iletebilmektedirler.

Müşterimizi önemsiyoruz. İnsanlar masaya oturduklarında bir yemekten çok daha fazlasını bekliyor; ağız tadıyla yaşanacak farklı deneyimlere yelken açmayı istiyor. Bu beklentilere karşılık verebilmeniz için kendi payımıza düşen ne varsa, en iyi şekilde yerine getiriyoruz.

Sipariş: Boyutuna ve zorluğuna bakmaksızın tüm siparişlere hızlı ve etkin bir biçimde yanıt veriyoruz. Deneyimli ve güçlü bir organizasyonla çalışmanın faydasına inanan iş ortaklarımız ve müşterilerimizle güvene dayalı, uzun vadeli ilişkiler kuruyoruz.Müşterilerimiz bize 2 farklı şekilde ulaşabiliyor:
  • Özel Satış Temsilcileri: Yaptıkları düzenli ziyaretlerle müşterilerinin ihtiyaçlarını belirler, daha iyi hizmet verebilmek için sahip olduğu bilgi birikimini paylaşırlar.
  • Çağrı Merkezi: Hem sipariş alımına destek olmak, hem de alınan siparişler ile ilgili en uygun çözümleri sunabilmek için hizmet veren bir merkezdir.